2014

19 Eylül – 15 Kasım 2015
Güler Sanat

Simyacı

Çağdaş Macar Sanatının önemli isimlerinden Frigyes KönigTürkiye’deki ilk kişisel sergisiyle Güler Sanat’ta. Sanatçının on ayrı döneminden elliyi aşkın eserin yer aldığı retrospektif nitelikteki serginin küratörlüğünü Güler Ercan ve Kemal Orta üstleniyor.

13 Eylül – 12 Ekim 2014
Macar Kültür Merkezi, İstanbul

Master of Deception in Istanbul

István Orosz’un gravür ve ahşap çalışmalarının yanı sıra baskı işlerinin ve animasyon filmlerinin yer aldığı kişisel sergisi, 13 Eylül’de İstanbul Balassi Enstitüsü Macar Kültür Merkezi’nde açılıyor. Sanatçının Türkiye’deki temsilcisi Güler Sanat’ın katkılarıyla düzenlenen serginin açılışını Macaristan Meclis Başkanı’nın Birinci Yardımcısı Márta Mátrai gerçekleştirecek.

6 Haziran – 5 Eylül 2014
Güler Sanat, Ankara

Karma-ŞIK II

Uzun soluklu sergileri ile sanatseverlerle buluşan Güler Sanat, zıtlıkların ve farklılıkların sanatsal bir anlam kazandığı karma sergisi ile yaz sezonunu açıyor. Küratörlüğünü Güler Ercan yaptğı sergide otuzsekiz sanatçı yer alıyor.

14 Mart – 1 Mayıs 2014
Güler Sanat

Mozaik

Türk Sanat Tarihi’nindeki farklı uygulamaların mozaik yapısının anlatıldığı Mozaik karma sergisinde 21 özel sanatçının nadir eserleri Güler Ercan’ın küratörlüğünde sanatseverlerle buluşuyor.